Otelinize ait bir web siteniz var ve beklediğiniz rezervasyonları gerçekleştiremiyorsunuz. Google’ın organik yani reklamsız sonuçlarında da istediğiniz sırada gözükmüyorsunuz.

Google aramalarında ücretli reklamlar daima en üstte gösterir.

Siz de Google’da arama yapan potansiyel müşteri adaylarınıza  aşağıdaki örnek ekran görüntüsündeki gibi “Bodrum Herşey Dahil Ucuz Oteller” ya da benzer anahtar kelimelerle reklamınızı ilk sırada gösterebilirsiniz. Bodrum yerine Anadolu’da küçük bir yerleşim yerine ait bir otelseniz dahi ilgili anahtar kelimeler sayesinde gösterim, tıklama ve direkt telefon araması almanız mümkün

.Googleda Otel Reklami Nasil Verilir - Oteliniz için Nasıl Google Reklamı Verilir?

Google Reklamlarına Ne Kadar Bütçe Ayırmalısınız?

Reklam bütçesi otelinizin bulunduğu lokasyona ve hedeflediğiniz müşteri profiline göre değişiyor. Ayda 3.000TL’lik bir bütçe ile de reklamları belirli bir oranda gösterebilirsiniz. Bütçeniz arttıkça gösterim ve tıklanma sayınızda aynı oranda artmaktadır.

Google reklamlarının en güzel tarafı ise gösterim ya da tıklama almadığı sürece ayırdığınız reklam bütçesini harcamamasıdır.

Google’da Oteliniz için Reklam vermenin Avantajları Nelerdir?
 
·         Potansiyel müşterilerinizin otel ihtiyacı duyduğunda Google arama motorunda ilk sıralarda olursunuz.
·         Çevrenizdeki rakip otellerden sıyrılarak daha görünülür olmanızı sağlar.
·         Otelinizin marka değerini artırır.
·         Otelinizin daha fazla rezervasyon almasına katkı sağlar.
·         Yükselen talep ile birlikte oda fiyatlarınızı arttırabilirsiniz.
·         En hızlı reaksiyon aldığınız reklamdır.
·         Geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha küçük küçük bütçeler ile başlayabilirsiniz.
·         Online rezervasyon sitelerine ve seyahat acentalarına bağımlı olmak zorunda kalmazsınız.


Ücretsiz Analizinizi Biz Yapıyoruz!

İlterland reklam ajansı olarak oteliniz için ayırmanız gereken minimum bütçeyi, tahmini görüntüleme, tıklanma ve arama oranlarını ücretsiz olarak analiz ediyor ve size gönderiyoruz.

Google otel reklamları uygulama ve teknik detaylar nedeni ile uzmanlık gerektiren bir reklam alanı olduğu için biz ya da benzer reklam ajanslarından mutlaka teknik destek almalısınız.

Dilerseniz oteliniz hakkındaki detayları aşağıdaki Whatsapp linkinden ya da iletişim forumundan bize ulaştırabilir aynı gün içerisinde analizlerinizi size iletebiliriz.

Arzu ederseniz sosyal medya reklamları ile de potansiyel müşterilere ulaşma konusunda tasarım ve reklam hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now Button