Genel Hizmet Ödemeleri 

1. Web sitesi domain, hosting barındırma, ssl ve teknik destek hizmeti ücretlendirmeleri e-posta ve sms ile aylık olarak bildirilip online sistemler üzerinden müşteri tarafından ödenmesi gerçekleşecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen hizmetin ceza bedeli aylık %7 faturaya olarak yansıtılacaktır. Ödeme tarihi hizmet sunulan ertesi ayın 1’inde kesilecek ve son ödeme günü ilgili ayın 7’sinde sona erecektir. İlgili ayın 8’inde ise web sitesi başka bir sunucuya taşınarak, kullanıma kapatılacaktır. İlgili ödeme yine web sitesinden gerçekleşecek ve ödeme yapıldığında ise web sitesi en geç 24 saat içerisinde kendi sunucularına taşınarak kullanıma açılacaktır.

2. Google Ads. dijital pazarlama hizmeti ile ilgili hesaplar İlterland tarafından açılacak ve ilk kurulum bedeli müşteriden tahsis edildikten sonra aynı ayın son gününde görüntülenen reklam bütçesinin %20’si müşteriye rapor sunularak faturalandırılacaktır. Ödeme tarihi hizmet sunulan ertesi ayın 1’inde kesilecek ve son ödeme günü ilgili ayın 7’sinde sona erecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen hizmetin ceza bedeli aylık %7 faturaya yansıtılacaktır.

3. Meta (Facebook ve Instagram) dijital pazarlama hizmeti ilgili hesaplar İlterland tarafından açılacak ve ilk kurulum bedeli müşteriden tahsis edildikten aynı ayın son gününde görüntülenen reklam bütçesinin %20’si müşteriye rapor sunularak faturalandırılacaktır. Ödeme tarihi hizmet sunulan ertesi ayın 1’inde kesilecek ve son ödeme günü ilgili ayın 7’sinde sona erecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen hizmetin ceza bedeli aylık %7 faturaya yansıtılacaktır.

4. SEO hizmeti teklif verilen ve onaylanan fiyatın en az %70’i çalışma başlamadan önce online sistemler üzerinden müşteri tarafından ödenmesi gerçekleşecektir. Kalan tutar ilgili SEO çalışması tamamlandıktan sonra müşteri tarafından tahsis edilecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen hizmetin ceza bedeli aylık %7 faturaya yansıtılacaktır.

5. Kurumsal kimlik çalışmasına göre filigranlı olarak hazırlanacak grafik tasarımlar teklif verilen ve onaylanan fiyatın en az %70’i çalışma başlamadan önce online sistemler üzerinden müşteri tarafından ödenmesi gerçekleşecektir. Kalan tutar ise iş onaylandıktan sonra online sistemler üzerinden tahsis edilecek ve filigransız hali ile müşteriye teslim edilecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen hizmetin ceza bedeli aylık %7 faturaya yansıtılacaktır.

6. Fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz teklif verilen ve onaylanan fiyatının en az %70’i çalışma başlamadan önce online sistemler üzerinden müşteri tarafından ödenmesi gerçekleşecektir. Kalan tutar ise çekim günü tahsis edilecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen hizmetin ceza bedeli aylık %7 faturaya yansıtılacaktır.

7. Post prodüksiyon dahilindeki kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım hizmeti filigranlı olarak hazırlanarak teklif verilen ve onaylanan fiyatının en az %70’i çalışma başlamadan önce online sistemler üzerinden müşteri tarafından ödenmesi gerçekleşecektir. Kalan tutar ise iş onaylandıktan sonra online sistemler üzerinden tahsis edilecek ve filigransız hali ile müşteriye teslim edilecektir. Belirlenen tarihte ödemesi gerçekleşmeyen faturanın ceza bedeli aylık %7 olarak yansıtılacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Markanız için başarılı ve sürdürülebilir nitelikteki hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Adres

Merkez Mah. Hasat Sk. No:5234381 - Şişli / İSTANBUL

    next step

    Have a project? Let’s chat :)

    send message
    Call Now Button