Ana Sayfa alt banner - Hakkımızda
“Think globally, act locally (Global düşün, lokal davran)” mottosu ile birçok kurum ve firmanın başta dijital pazarlama faaliyetleri olmak üzere yerelden globale dijital dönüşümlerini sağlıyoruz.  

İstanbul, Şişli adresinde faaliyete başlayan İlterland büyük - küçük marka ayırt etmeksizin 3 ülkede, 17 farklı sektörde, 12 kişilik ekip ile bugün 70+ markaya ulaşarak birçok meslek disiplinin dijital iletişim süreçlerini tek bir çatı altında yönetmeyi başarmıştır.

Ne Yapıyoruz?

Arama motoru pazarlaması ve arama ağı reklamcılığı gibi tüm SEO & SEM çalışmaları ile markaların dijital ortamdaki görünebilirliğini daha güçlü bir konuma getiriyoruz.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tüm teknik alt yapıya uygun masaüstü ve mobil cihazlarla uyumlu web sitesi ve e-ticaret siteleri hazırlıyoruz.

Sosyal medya tasarım ve hedef kitle odaklı profesyonel reklam çalışmaları ile iş ortaklarının tanıtım faaliyetlerini sürdürüyoruz.

Grafik tasarım süreçleri ile firmaların kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya görselleri, web siteleri ve reklam alanları için grafik tasarımları hazırlıyoruz.

Video tasarım desteği ile reklam, tanıtım, animasyon filmleri ve video klip çekimleri profesyonel bir ekip tarafından özenle hazırlıyoruz.

Kurumsal iletişim süreci çerçevesinde marka ve imaj oluşturarak, medya ve tüketici ilişkilerini koordine ediyoruz.

Markanız için başarılı ve sürdürülebilir nitelikteki hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. 

We make creative projects
for awesome clients

Digital business is the creation of new business designs by blurring the digital and physical worlds.

It promises to usher in an unprecedented convergence of people, business and things that disrupts existing business models of e-business.

Branding 75%
Web Design 80%
Programming 78%
Customer Support 67%

Bizimle İletişime Geçin

Markanız için başarılı ve sürdürülebilir nitelikteki hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Adres

Merkez Mah. Hasat Sk. No:5234381 - Şişli / İSTANBUL

    next step

    Have a project? Let’s chat :)

    send message
    Call Now Button