Mehmet Ilter Ilterland Reklam Ajansi - Mehmet İlter
Mehmet İLTER | Yönetici Direktör | İLTERLAND. 

İzmir’de doğdu. Eğitimini Marmara Üniversitesi Halka İlişkiler Anabilim Dalı Reklamcılık ve Marka İletişimi bölümünde tamamladı.

Kurucusu olduğu İLTERLAND reklam ajansı bünyesinde markaların dijital pazarlama ve performans süreçlerini yönetiyor.

Google Ads. ile kampanya ve bütçe yönetimi yaparak markaların başarılı olabileceği reklam stratejisini geliştiriyor. Reklam grubu planlama, hedef kitle yönetimi, teklif stratejisi, anahtar kelime analizi ile bütçeyi en doğru ve etkin kullanılacak geri bildirim potansiyeli yüksek kurulumu gerçekleştiriyor.

Google Search Console ile performans, url denetimi, dizin yönetimi, site ve içerik harita entegrasyonu ve mobil kullanılabilirlik performans testlerini gerçekleştiriyor.
Tag Manager (Etiket Yöneticisi) ile özellikle Google Ads. tarafından edinilen trafiğin etiketler ve tetikleyiciler aracılığı ile entegrasyonunu sağlıyor.

Facebook Manager reklam yöneticisi üzerinden marka bilinirliği, erişim, trafik, etkileşim, uygulama yüklemeleri, video görüntülemeleri, potansiyel müşteri bulma, dönüşüm, mağaza trafiği ve katalog satışı reklamları oluşturuyor.

Müşteri listesi, çevrimdışı hareketler, internet sitesi, uygulama hareketleri ve katalog gibi kaynakları ile Facebook ve Instagram için özel hedef kitle kaynakları oluşturuyor.

Olay yöneticisi ile piksel dönüşüm entegrasyonlarını sağlayarak web sitesi ziyaretçilerini sosyal medya kullanıcılarına içerik görüntülemesi ile müşterilerin geri kazanımlarını gerçekleştiriyor.

E-ticaret siteleri için Google Merchant ürün feedi ekliyor ve performans raporlaması yapıyor. Alışveriş reklamlarının programlamalarını ve optimizasyonlarını gerçekleştiriyor.

Web siteleri için oluşturulacak banner ve reklam alanlarını, sosyal medya tasarımları için grafik tasarım süreçlerini yönetiyor, takip ve raporlamasını yapıyor.

Markaların web sitelerinin arama motorlarında istenilen seviyeye taşımak için SEO içerik yönetimi ve takibini yapıyor.

Linkedin kampanya (reklam) yöneticisi üzerinden hedef kitle yönetimi, dönüşüm ve performans takibi yapıyor.

Çeşitli kurumlarda dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi veriyor.

Siz de markanız için başarılı ve sürdürülebilir nitelikteki hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. 

We make creative projects
for awesome clients

Digital business is the creation of new business designs by blurring the digital and physical worlds.

It promises to usher in an unprecedented convergence of people, business and things that disrupts existing business models of e-business.

Branding 75%
Web Design 80%
Programming 78%
Customer Support 67%

Bizimle İletişime Geçin

Markanız için başarılı ve sürdürülebilir nitelikteki hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Adres

Merkez Mah. Hasat Sk. No:5234381 - Şişli / İSTANBUL

    next step

    Have a project? Let’s chat :)

    send message
    Call Now Button